شنبه ۱۳۹۱/۰۳/۰۶

معاون حمل و نقل و ترافيک شهرداري قزوين:

تمرکز کليه دوربين هاي نصب شده توسط سازمان هاي حوزه حمل و نقل در مرکز کنترل ترافيک

کليه دوربين هاي نصب شده در سطح شهر توسط سازمان هاي اتوبوسراني قزوين و حومه، مديريت و نظارت بر تاکسيراني و پايانه هاي مسافربري شهرداري قزوين در مرکز کنترل ترافيک متمرکز خواهند شد.

 

به گزارش روابط عمومي معاونت حمل و نقل و ترافيک شهرداري قزوين ؛ سيدمهدي يدي همداني اظهار کرد: در جلسه اي که با حضور مديران حوزه حمل و نقل و ترافيک شهرداري قزوين برگزار شد اين موضوع مورد بررسي قرار گرفت و به زودي اجرايي خواهد شد.
وي با اشاره به مصوبات اين جلسه گفت: کليه جايگاه هاي CNG سازمان مديريت و نظارت بر تاکسيراني مجهز به سامانه نظارت تصويري شده و تصاوير دوربين ها به اين سازمان و متعاقبا به مرکز کنترل ترافيک با بستر راديويي ارسال خواهد شد.
معاون حمل و نقل و ترافيک شهرداري قزوين با تاکيد بر بهره برداري هفت دوربين در پايانه ها و ايستگاه هاي اصلي سازمان اتوبوسراني قزوين و حومه، عنوان کرد: مي بايست کليه اين تصاوير از طريق فيبر نوري از چهار راه وليعصر به مرکز کنترل ترافيک منتقل شوند.
همداني در ادامه بيان کرد: سرور هاي سازمان اتوبوسراني نيز به ويژه در مبحث AVL و بليت هاي الکترونيکي در مرکز کنترل ترافيک مستقر خواهند شد.
وي همچنين در خصوص اقدامات سازمان پايانه هاي مسافربري شهرداري قزوين گفت: اين سازمان مي بايست نسبت به نصب و راه اندازي دوربين هاي نظارت تصويري در پايانه هاي رز (بويين زهرا)، الموت (ميدان مينودر) و نسيم شمال (جاده رشت) اقدام نمايد و کليه دوربين هاي موجود در اين سازمان توسط عوامل اجرايي و پيمانکاران مرکز کنترل ترافيک اصلاح و امکان بهره برداري از کليه تصاوير در اين مرکز مهيا شود.
معاون حمل و نقل و ترافيک شهرداري قزوين افزود: جهت بهبود اطلاع رساني به شهروندان شماره تلفن اطلاعات ترمينال مرکزي در سامانه 118 ثبت خواهد شد تا اين اطلاعات به صورت 24 ساعته توسط اپراتور يا تلفن گويا در اختيار شهروندان قرار گيرد.
همداني از استقرار واحد هاي گشت سازمان تاکسيراني در جايگاه هاي CNG به مدت يک هفته خبر داد و گفت: واحد گشت اين سازمان مي بايست کنترل هاي لازم را بر تاکسي ها اعمال کرده و دفترچه تاکسي هاي داراي عيب و نقص را اخذ و به سازمان تاکسيراني جهت رفع عيب ارسال کنند.
وي در پايان ياد آور شد ؛ ضرورت برگزاري هفتگي اين جلسه , بررسي ونظارت بر اجراي پروژه ها ي ترافيکي شهر وايجاد هماهنگي بيشتر بين سازمانهاي حوزه حمل و نقل و ترافيک شهرداري ميباشد . پايان پيام
 

 

تصاویر مرتبط