سه‌شنبه ۱۳۹۱/۰۳/۰۲

گنجي ، مدير منطقه سه شهرداري قزوين :

سرويس بهداشتي در بازارچه کابل البرز شهرک مينودر احداث مي‌شود

اعتبار اين پروژه 500 ميليون ريال و در قسمت فضاي سبز شهرک اجرايي مي‌شود و مدت زمان اجرايي اين پروژه 4 ماه و داراي 6 چشمه است که 4 چشمه براي آقايان و 2 چشمه براي خانم‌ها اختصاص مي‌يابد.

 

عمليات عمراني احداث سرويس بهداشتي در بازارچه کابل البرز شهرک مينودر آغاز شد.

مديرمنطقه سه شهرداري قزوين گفت: عمليات عمراني احداث سرويس بهداشتي در بازارچه کابل البرز شهرک مينودر در راستاي افزايش رفاه حال شهروندان آغاز شد.

به گزارش روابط عمومي منطقه سه شهرداري قزوين؛ ناصر گنجي با بيان اينکه پروژه احداث سرويس بهداشتي در اين بازارچه در قسمت فضاي سبز اجرايي مي‌شود، افزود: احداث سرويس بهداشتي در بازارچه کابل البرز شهرک مينودر با اعتبار 500ميليون ريال اجرايي مي‌شود.

وي مدت زمان اجرايي اين پروژه را 4 ماه عنوان و بيان کرد: اين پروژه داراي 6 چشمه است که 4 چشمه براي آقايان و 2 چشمه براي خانم‌ها اختصاص مي‌يابد.

مدير منطقه سه شهرداري قزوين با اظهار اينکه احداث سرويس بهداشتي در اين مکان يکي از خواسته‌هاي شهروندان ساکن شهرک مينودر بود، گفت: کمبود سرويس هاي بهداشتي در اماکن عمومي و معابر باعث شده  نياز به سرويس‌هاي بهداشتي عمومي مناسب و مجهز در سطح شهر بيش از گذشته احساس شود بر اين اساس امسال احداث 6 چشمه سرويس بهداشتي در يکي از  اماکن عمومي در دستور کار  اين مجموعه قرار گرفته است.

اين مقام مسوول با بيان اينکه دسترسي آسان و سريع شهروندان به امكانات و خدمات شهري يكي از مهم‌ترين وظايف مديريت شهري در هر شهري است، افزود: احداث سرويس بهداشتي در ساير اماکن عمومي در منطقه سه شهرداري قزوين در دستور کار قرار گرفته است که با توجه به اختصاص بودجه اجرايي خواهد شد.

پايان پيام

 

تصاویر مرتبط