یکشنبه ۱۳۹۰/۱۲/۱۴

عسگري، مدير عامل سازمان مديريت پسماندهاي شهرداري قزوين:

در آستانه سال نو؛ ورودي و خروجي هاي شهر قزوين تنظيف ويژه شد

مدير عامل سازمان مديريت پسماندهاي شهرداري قزوين از پاكسازي گروهي ورودي و خروجي هاي سطح شهر و بستر سازي كانال ها و رودخانه ها جهت ميزباني از بهار خبر داد.

 

مدير عامل سازمان سازمان مديريت پسماندهاي شهرداري قزوين، در گفت و گو با پيام شهر گفت: به دليل بارش برف و باران و نزديك شدن به ايام نوروز، اين سازمان در راستاي حفظ پاكيزگي و نظافت شهر و فراهم نمودن محيطي پاكيزه و به دور از هر گونه آلودگي براي شهروندان، پاكسازي و تنظيف ويژه سطح شهر را در دستور كار خود قرار داد.
عباس عسگري با بيان اينكه ايستگاه هاي هفت گانه سازمان مديريت پسماند درعملياتي گروهي و ويژه اقدام به پاكسازي بلوار آيت اله خامنه اي، بلوار ميرزاكوچك خان، نسيم شمال و حاشيه آزادراه زنجان كردند، گفت: در برنامه تنظيف ورودي و خروجي هاي شهر تعداد 55 نفر نيروي انساني، شش دستگاه پيكان وانت، هشت دستگاه خاور، يك دستگاه بابكت و يك دستگاه تانكر به كار گرفته شد.
وي اضافه كرد: رفت و روب و پاكسازي خيابان ها، پياده روها، جمع آوري خاك و نخاله دپو شده در كنار خيابان ها، جمع آوري پسماندهاي تخليه شده در اطراف مسيرها، پاكسازي و لايروبي انهار از جمله فعاليت هايي بود كه در اين برنامه نظافت ويژه انجام شد.
 مديرعامل سازمان مديريت پسماند شهرداري قزوين در بخش ديگري از سخنانش به لايروبي و بستر سازي تمامي كانال ها و انهار موجود در سطح شهر اشاره و اظهار كرد: از آنجا كه بسياري از انهار شهر به دليل بارش هاي پي در پي نياز به لايروبي و بستر سازي داشتند، پاكسازي و تنظيف ويژه آنها در برنامه كاري ايستگاه هاي هفت گانه سازمان قرار گرفت.
در عمليات بستر سازي نيز تعداد 30 نفر نيروي انساني، سه دستگاه خاور و يك دستگاه بابكت مورد استفاده قرار گرفت در همين راستا شهرك دانش نيز به طور اختصاصي تنظيف و انهار آن لايروبي شد.
 وي در پايان ياد آور شد: در عمليات پاكسازي شهرك دانش نيز تعداد 15 نفر نيروي انساني، يك دستگاه بابكت و دو دستگاه خاور مورد استفاده قرار گرفت.
پايان پيام

 

تصاویر مرتبط