چهارشنبه ۱۴۰۱/۰۴/۱۵

شهردار قزوین خبر داد؛

اختصاص 2000 انشعاب از طرح فیبر نوری به شهروندان قزوین

شهردار قزوین گفت: از ابتدای اجرای طرح فیبر نوری در شه، تاکنون 2هزار انشعاب اعم از تجاری و مسکونی واگذار شده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری قزوین؛ مهدی صباغی در مراسم بهره برداری از فاز نخست پروژه مشارکتی توسعه فیبر نوری که به مناسبت روز شهرداری ها و دهیاری ها در سالن مفاخر عمارت بلدیه برگزار شد، اظهار کرد: تمام تلاش ما تبدیل تهدید به فرصت در مجموعه مدیریت شهری است و به همین منظور در نخستین جلسه و از ابتدای مطرح شدن این طرح توسط شرکت شاتل با مجموعه مدیریت شهری قزوین، این مهم انجام شد.

او افزود: از ابتدای اجرای این طرح تاکنون 2هزار انشعاب اعم از تجاری و مسکونی واگذار شده است و در بازخوردها و نتیجه‌گیری‌ها شاهد رضایت کاربران این طرح نیز بودیم.

این مسئول با بیان اینکه نیاز به دسترسی به اینترنت پرسرعت در شهر قزوین بیش از پیش احساس می شد، تصریح کرد: تمام تلاش ما علاوه بر ایجاد شهر بانشاط و سالم؛ داشتن شهری بهره مند از امکانات به‌روز نیز هست که اجرای توسعه زیرساخت های تلفن همراه و ثابت از جمله برنامه های ما برای رسیدن به این رسالت بود.

صباغی ضمن تقدیر و تشکر از حسن همکاری شرکت شاتل در اجرای این طرح با مجموعه مدیریت شهری خاطرنشان کرد: از ابتدای کار تاکنون، طرفین به تمام تعهدات خود طبق تفاهم نامه عمل کرده و نتیجه این تعهد طرفین، افتتاح فاز نخست طرح توسعه فیبر نوری به نحو احسن در شهر قزوین است.

گفتنی است؛ در پایان جلسه  نشان شهروند افتخاری به عباسی شاهکوه، معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و نخجوانی مدیرعامل شرکت شاتل تقدیم شد.

پایان پیام

تصاویر مرتبط