چهارشنبه ۱۴۰۱/۰۴/۰۱

با هدف ساماندهی و ایمن‌سازی؛

وضعیت ایمنی بازار بزرگ قزوین بررسی شد

وضعیت ایمنی بازار بزرگ قزوین با هدف ساماندهی و ایمن‌سازی بازار در سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری قزوین؛ جلسه بررسی وضعیت ایمنی بازار بزرگ شهر قزوین با حضور قدیر موسی‌خانی رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری و کارشناسان آن سازمان و اصغر الهیاری، سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری  شهرداری در محل دفتر مدیریت سازمان ساماندهی مشاغل برگزار شد.

سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری در این خصوص اظهار کرد: با توجه به آتش‌سوزی‌های اخیر، ایمن سازی بازار بزرگ قزوین در راستای رفع خطرات بالقوه و افزایش ایمنی در دستور کار شهرداری قرار دارد.

او افزود: شناسایی انبارها و ساخت‌وسازهای غیرمجاز که غالبا در طبقات فوقانی قرار دارند، در دستور کار قرار دارد تا با همکاری شهرداری منطقه یک ابلاغ اخطار و برخورد قانونی صورت پذیرد.

الهیاری گفت: به منظور بررسی بهتر و دقیق‌تر مقرر شد تا کارشناسان سازمان آتش‌نشانی، واحد شهرسازی منطقه یک و سازمان ساماندهی مشاغل شهری؛ راسته های موجود در بازار را به صورت فاز به فاز مورد بررسی قرار داده و موارد خطرساز را شناسایی کنند.

پایان پیام

تصاویر مرتبط