شنبه ۱۴۰۱/۰۲/۳۱

به مناسبت روز اهدای عضو؛

جمعی از تاکسیرانان قزوین به جمع سفیران اهدای عضو پیوستند

به مناسبت 31 اردیبهشت روز اهدای عضو، جمعی از تاکسیرانان ناوگان تاکسیرانی شهرداری قزوین با ثبت نام در سایت رسمی اهدای عضو و دریافت کارت به جمع سفیران اهدای عضو پیوستند.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین؛ با توجه به  فرا رسیدن 31 اردیبهشت روز اهدای عضو، 15 نفر از تاکسیرانان ناوگان تاکسیرانی شهرداری قزوین با دریافت کارت اهدای عضو به جمع سفیران اهدای عضو پیوستند تا با این اقدام خداپسندانه و نوع‌دوستانه گامی مؤثر در جهت حفظ زندگی انسان ها بردارند و امید دوباره برای زیستن را در دل بیماران نیازمند اهدای عضو و خانواده های آنان همچنان زنده نگه دارند.  

این گزارش می افزاید، تاکسیرانان شریف و زحمتکش که در میان مشاغل گوناگون بیشترین ارتباط چهره به چهره را با شهروندان دارند و سفیران فرهنگی شهر محسوب می شوند، همواره در امور فرهنگی، اجتماعی و فرهنگی در شهر پیشقدم هستند که برای نمونه، جمع آوری کمک برای سیل زدگان و زلزله زدگان، برپایی ایستگاه های صلواتی در ایستگاه های تاکسی در هنگام سوگواری ها و اعیاد مذهبی و همچنین برپایی مجلس بزرگداشت به مناسبت شهادت سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی و شرکت در طرح تاکسیران همیار آتش‌نشان، نمونه ای از اقدامات ارزشمند این عزیزان محسوب می شود.

در پایان این خبر آمده است؛ اهدای عضو هیچگونه محدودیت سنی ندارد و تمام افراد در هر سنی می‌توانند کارت اهدای عضو را دریافت کنند و برای اهدای اعضای خود پیشقدم شوند. اما پیش از اهدای عضو و زمان فوت فرد، لازم است تا شرایط بالینی فرد اهداکننده مورد بررسی قرار گیرد و سلامت اعضای او تایید شود.

پایان پیام

تصاویر مرتبط