شنبه ۱۴۰۱/۰۲/۲۴

به منظور جلوگیری از تخریب آسفالت صورت می‌گیرد؛

لکه‌‌گیری و آسفالت معابرتوسط ناحیه امامزاده علی(ع)

سرپرست منطقه یک شهرداری قزوین گفت: با هدف جلب رضایت شهروندان و به منظور جلوگیری از تخریب آسفالت، عملیات لکه‌گیری و مرمت آسفالت در ناحیه امامزاده علی(ع) منطقه یک شهرداری در حال انجام است.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک شهرداری قزوین؛ سیدمهدی حاجی‌سیدرضی اظهار کرد: با هدف تامین رفاه و آسایش و جلب رضایت شهروندان و همچنین جلوگیری از تخریب آسفالت، عملیات لکه‌گیری و مرمت آسفالت در ناحیه امامزاده علی(ع) منطقه یک شهرداری در قالب خدمات محله‌ای در حال انجام است.

او افزود: روند اجرای فعالیت های عمرانی منطقه با رویکرد تحقق اهداف مدیریت شهری و اجرای تعهدات، با عنوان خدمات محله ای در راستای تامین رفاه و آسایش و جلب رضایتمندی شهروندان صورت می‌گیرد.

این مسئول ادامه داد: بنا بر نیازسنجی کارشناسی حوزه معاونت فنی و عمرانی و در نظر گرفتن اولویت بندی‌ها و درخواست‌های شهروندان در ملاقات های مردمی، اقدام به روکش آسفالت، ترمیم نوارهای حفاری شده، رفع نقاط آبگیر در خیابان‌های اصلی و فرعی و معابر و کوچه‌های سطح ناحیه امامزاده علی(ع) شد.

وی گفت: عملیات لکه‌گیری و مرمت آسفالت به ترتیب اولویت‌بندی در معابر و کوچه‌ها و خیابانهای این ناحیه انجام گرفته و در سایر خیابانها و معابر نیز ادامه خواهد داشت.

گفتنی است؛ در اواخر هفته گذشته کوچه شالی در خیابان تهران قدیم، کوچه کبودوند در ملک آباد، ورودی جایگاه رز در کمر بندی جمهوری اسلامی و کوچه های نیکجو، غنچه و شهید جمشیدی در خیابان راه آهن توسط ناحیه آمامزاده علی(ع) لکه گیری و آسفالت شد.

پایان پیام

تصاویر مرتبط