پنجشنبه ۱۴۰۱/۰۲/۲۲

به مناسبت هفته معلم صورت گرفت؛

دیدار مدیران شهری با معلمان دبیرستان پاسداران

معاون منطقه یک شهرداری قزوین به همراه مشاور شهردار و همچنین فرمانده حوزه شهید باهنر شهرداری به مناسبت هفته معلم با دبیران دبیرستان پاسداران دیدار و از آنها تجلیل کردند.

به گزارش روابط عمومی منطقه یک شهرداری قزوین؛ تعدادی از مدیران شهری به همراه فرمانده حوزه شهید باهنر با جمعی از دبیران دبیرستان پاسداران شهر قزوین به مناسبت هفته بزرگداشت مقام معلم دیدار کردند.

در این دیدار حسن ساجدی معاون منطقه یک شهرداری قزوین، اصغر الهیاری مشاور شهردار و سرهنگ بخشی فرمانده حوزه شهید باهنر شهرداری قزوین از زحمات و تلاش‌های این معلمان با اهدی لوح تقدیر و شاخه گل تجلیل و تقدیر کردند.

در این دیدار معاون منطقه یک شهرداری ضمن تشکر از زحمات دبیران و معلمان گفت: دبیرستان پاسداران قزوین یکی از بهترین و قدیمی ترین دبیرستانهای این شهر و کشور است که مدیران بسیاری از دانش آموزان این دبیرستان بودند و شهدای دانش آموز زیادی را تقدیم این انقلاب و جنگ کرده است.   

در ادامه این دیدار مرادی‌ها مدیر دبیرستان پاسداران گفت: دبیرستان پاسداران شهرقزوین یکی از دبیرستانهای قدیمی و مدیرپرور کشور است که در 70سال عمر خود انسانهای فرهیخته و مدیران مدبری را تحویل شهر قزوین داده و اکنون نیز دانش‌آموزان زیادی از محلات مختلف شهر و نواحی مختلف شهری در این دبیرستان تحصیل می‌کنند که امید است با حضوردبیران پرتلاش و زحمتکش، آینده خوبی در انتظارشان باشد.

پایان پیام

 

تصاویر مرتبط