دوشنبه ۱۴۰۰/۱۲/۲۳

انتظام بخشی به تردد خودروها با خط کشی طولی و عرض معابر

سعید جهانگیری، مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین گفت: خط کشی طولی و عرضی معابر سطح شهر به مناسبت فرارسیدن سال جدید در قالب ستاداستقبال از بهار آغاز شده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین؛ جهانگیری گفت: قبل از شروع سال جدید که فضای شهر باید به ویژه معابر برای تسهیل در تردد شهروندان و مسافران نوروزی آماده شود.
وی عنوان کرد: در این راستا ستاد استقبال از بهار در مجموعه مدیریت شهری تشکیل شده و هر بخش از اقدامات قابل اجرا در این ستاد برعهده یکی از سازمان های زیرمجموعه مدیریت شهری قرار دارد.
مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین تصریح کرد: خط کشی طولی و عرضی معابر با اولویت ورودی شهر، تجهیز پارکینگ های سطح شهر، نوسازی و بهسازی چراغ های راهنمایی و شست وشوی تابلوهای راهنمای مسیر وتابلوهای ترافیکی و پل های هوایی ،عابریارو..... از جمله اقداماتی است که برعهده سازمان حمل و نقل و ترافیک قرار دارد.
جهانگیری با اشاره به خط کشی طولی  و عرضی معابر خاطرنشان کرد: خط کشی  معابر سطح شهر در انتظام بخشی به تردد خودروها به ویژه در روزهای پایانی سال که با افزایش بار ترافیکی معابر به دلیل تردد شهروندان به هسته مرکزی شهر روبرو هستیم، نقش مهمی ایفا می کند.
وی بیان کرد: در حال حاضر خط کشی طولی و عرضی معابر سطح شهر آغاز شده و تاکنون بلوار آیت الله خامنه ای ، خیابان فردوسی ،بلوار دهخدا ،خیابان شهرداری و... با استفاده از رنگ ترافیکی تک جزیی باکیفیت انجام شده است.

 

تصاویر مرتبط