چهارشنبه ۱۴۰۰/۱۱/۲۷

بوستان محلی در خیابان مولوی احداث خواهد شد

اصغر بهنام زاده مدیر منطقه یک شهرداری قزوین ازآغاز مراحل احداث بوستان بالو در خیابان مولوی در منطقه یک خبر داد.

وی  با اشاره به توسعه روابط و تعاملات اجتماعی و افزایش نشاط و شادابی و آرامش روان در سطح محله ها اظهار کرد : توجه روز افزون هر فرد به فعالیت های جسمانی و توسعه و ارتقاء فرهنگ سلامتی و تندرستی موجب شده تا توجه هر چه بیشتر این مجموعه به اجرای عملیات های عمرانی و تجهیز اماکن و فضاهای همگانی مورد استفاده افراد، جلب شود.

به گفته بهنام زاده به منظور توسعه فضاهای سبز و فراهم کردن امکانات رفاهی و تفریحی برای شهروندان در این  محله ، احداث این بوستان در دستور کارمعاونت عمرانی منطقه یک شهرداری قزوین  قرار گرفت.

وی افزود:در این راستا عملیات خاکبرداری توسط عوامل فنی و اجرایی  در کوتاهترین زمان اجرا شد که هم اکنون شاهد اتمام اجرای این عملیات هستیم.

مدیر منطقه یک شهرداری قزوین  در ادامه بیان کرد:  نقش و اهمیت بوستان های محله ایی یکی از اهداف اصلی این منطقه  در جهت توسعه پارک ها ، فراهم کردن محلی برای گذران اوقات فراغت اهالی محل است که امیدواریم رضایت خاطر شهروندان  را بدست آوریم.

بهنام زاده  در پایان گفت : بوستان محلی خیابان مولوی کوچه بالو در زمینی به مساحت 2700 متر مربع وبا اعتبار بیش از 5 میلیارد ریال در مدت 3ماه اجرا و در هفته شوراها به بهره برداری خواهد رسید.

تصاویر مرتبط