دوشنبه ۱۴۰۰/۱۱/۲۵

سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری قزوین خبر داد،

فضاسازی شهر در آستانه میلاد امیرالمومنین (ع)

علیرضا منجم ، سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری قزوین از فضاسازی شهر به مناسبت میلاد با سعادت نخستین اختر تابناک آسمان ولایت و امامت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهرداری قزوین، منجم سرپرست این سازمان ضمن تبریک میلاد مولی الموحدین امیرالمومنین (ع) و گرمیداشت مقام مرد گفت: فضای شهر در آستانه این عید آماده سازی شد.

وی ادامه داد: با توجه به اهمیت این ایام برای شیعیان و تمام مسلمین جهان مجموعه مدیریت شهری در تلاش است تا با  فضاسازی شهر شور و نشاط را به رگ و ریشه شهر تزریق کند و این اقدام با تلاش سازمان زیباساز شهرداری قزوین محقق شده است.

این مدیر شهری با اشاره به این موضوع که بخشی از فضاهای تبلیغات محیطی سطح شهر به این موضوع اختصاص داده شده است، تصریح کرد: بر روی بیلبردها و ابزارهای تبلیغاتی سطح شهر بنرهایی با موضوع ولادت امیرالمومنین (ع) طراحی، چاپ و نصب شده است.

این مسئول بیان کرد: تعدادی المان مناسبتی در میدان عدل، پیاده راه فرهنگی سبزه میدان، خیابان طالقانی و ... نصب شده است که موجب افزایش زیبایی بصری شهر شده است.

منجم افزود:  نصب کتیبه با موضوع ولادت امام علی (ع) در میادین ارتش، سید حسن نصرا... و میرعماد از دیگر اقدامات این سازمان به مناسبت این ایام بوده است.

سرپرست سازمان زیباسازی شهرداری قزوین عنوان کرد: یکی دیگر از اقدامات این سازمان در راستای فضاسازی شهری نصب اسپیس در میدان سید حسن نصرا.. بوده که مورد توجه و استقبال شهروندان قرار گرفته است.

تصاویر مرتبط