دوشنبه ۱۴۰۰/۱۱/۰۴

اشدری، عضو شورای اسلامی شهر قزوین:

حضرت فاطمه زهرا(س) الگوی جاودانه ای برای تمام بشریت و به ویژه زنان هستند

اشدری، عضو شورای اسلامی شهر قزوین گفت:حضرت فاطمه زهرا(س) بهترين الگو برای زنان امروزي در زمينه های مختلف دانش، حجاب و حيا، ازدواج و معيارهای انتخاب همسر و تربيت فرزند، حضور زن در عرصه اجتماع و ... هستند.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین؛فاطمه اشدری در جشن بزرگ مردمی " با افتخار مادرم" ویژه برنامه میلاد حضرت زهرا (س) که در سالن ورزشی شهید بابایی برگزار شد، افزود: بسیار جای شادمانی و شعف است که حضرت زهرا(س) نگین ولایت، بهترین الگوی بشریت و الگوی ما زنان هستند.

اشدری خاطرنشان کرد: جشن بزرگ مردمی "با افتخار مادرم" نیز در راستای پرداختن به بخش بسیار کوچکی از سیره عملی و زندگی حضرت فاطمه زهرا (س) تدارک دیده شده است.

وی اضافه کرد: این جشن و سایر برنامه های متنوع از این جنس، بنابر درخواست شهروندان برگزار شده است و اجرای این برنامه های متنوع فرهنگی مفرح به طور مستمر، در مناسبت های مختلف ادامه خواهد شد.

اشدری اظهار کرد: فرزندان ما آنچه که ما انتظار داریم نخواهند شد، بلکه فرزندان به آنچه ما عمل می کنیم، تبدیل می شوند.

وی تصریح کرد: به جای این که همه چیز را از راه حرف زدن و توصیه کردن به فرزندان خودمان آموزش دهیم، سعی و تلاش کنیم که با رفتار خود و به صورت عملی (امّا غیر  مستقیم)، فرزندان خود را تربیت نمائیم.

اشدری در خاتمه از دستگاه های متولی فرهنگ خواست با هم افزایی و همدلی از هیچ کاری در خلق روزهای خوب و شاد برای شهروندان دریغ نکنند.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط