English (United States) Persian (Iran)
امروز: دوشنبه، 30 بهمن 1396 
English (United States) Persian (Iran)
تازه هاي خبر

چاپ

منتظري، رييس سازمان مديريت پسماند شهرداري قزوين خبر داد؛

حضور 260 نفر عوامل اجرايي و نظارتي و هزار نفر نيروي کارگري در عمليات برف‌روبي

مجتبي منتظري، رييس سازمان مديريت پسماند شهرداري قزوين گفت: از زمان شروع بارش برف تا روز دوشنبه 260 نفر عوامل اجرايي و نظارتي در کنار يک هزار نفر نيروي کارگري در 2 شيفت مشغول ارائه خدمات به شهروندان بودند.

منتظري افزود: با توجه به پيش‌بيني اداره کل هواشناسي استان قزوين و همزمان با آغاز بارش برف و کولاک در شهر قزوين تمام نيروهاي ستادي و عملياتي سازمان پسماند شهرداري قزوين به حالت آماده باش درآمده و فعاليت خود را براي مقابله با بحران برف و يخ‌بندان آغاز کردند.

 

وي بيان کرد: در اين مدت 12 هزار کيسه انواع ماده يخ‌زدا در شهر توزيع شده و 54دستگاه خاور کمپرسي، 40دستگاه نيسان، 30دستگاه وانت، 2دستگاه لودر و 4 دستگاه گريدر مشغول ارائه خدمات بودند.

منتظري با اشاره به برف روبي و شن پاشي وروديهاي پايانه‌هاي مسافربري و ايستگاه هاي تاکسي هاي درون شهري تصريح کرد: از آن جايي که منطقه نمونه گردشگري باراجين در اين ايام محل تفريح مردم بوده و تردد در آن منطقه افزايش مي‌يابد، کارگران اين سازمان در همان ساعات اوليه  نسبت به برف روبي، شن ريزي آن منطقه وارد عمل شدند.

اين مسوول در بخش ديگري از سخنان خود به مناطق منفصل شهري اشاره کرد و افزود: اين سازمان در کنار ارائه خدمات خود به شهروندان، نسبت به برف روبي، شن‌پاشي نواحي منفصل شهري همچون دانش، شهيد بهشتي، اسماعيل آباد، نجف آباد و وثوق آباد و... اقدام کرد.

عضو هيات مديره سازمان مديريت پسماند شهرداري قزوين با تشکر از شهردار و اعضاي شوراي اسلامي شهر تصريح کرد: از زمان آغاز بارش برف جناب آقاي دکتر صفري شهردار قزوين و اعضاي شوراي اسلامي شهر با حضور در ستاد بحران، مرکز کنترل سازمان مديريت پسماند و سازمان مديريت پسماند و حتي نقاط مختلف شهر و ديدار چهره به چهره با کارگران اين سازمان مايه دلگرمي مجموعه سازمان مديريت پسماند و پيشرفت عمليات خدمات رساني به مردم شدند.

منتظري خاطر نشان کرد: خوشبختانه با توجه به آمادگي هاي قبلي، اين سازمان در خصوص تامين مواد مورد نياز و تجهيزات فني خود هيچ گونه مشکلي نداشته و چنان چه بارش برف و کولاکي در شهر صورت پذيرد، در کوتاه ترين زمان وارد عمل شده و خدمات خود را ارائه مي‌کنند.

رييس سازمان مديريت پسماند شهرداري قزوين ضمن قدرداني از مردم در همراهي با اين سازمان افزود: در طول مدت بارش و پس از آن بيش از 350پيام از شهروندان به سازمان واصل و سازمان پس از ثبت آن در سامانه در اسرع وقت نياز شهروندان را تامين کرد.

وي بيان کرد: شهروندان مي‌توانند در صورت مشاهده هرگونه مشکل مربوط به برف‌روبي در سطح شهر، موضوع را از طريق شماره تلفن‌هاي ???????? به معاونت خدمات شهري، ???????? به سازمان مديريت پسماند يا سامانه ??? اطلاع داده تا در کوتاه ترين زمان ممکن خدمات مورد نياز ارائه شود.

منتظري در پايان افزود: با توجه به پيش بيني اعلام شده و ورود سامانه بارشي در طول بهمن ماه سال جاري از شهروندان تقاضا مي شود تا هنگام بارش برف از پارک خودروهاي خود در مسيرهاي اصلي و يا ورودي هاي کوچه ها خودداري کرده تا عمليات برف روبي و شن پاشي با سرعت بيش تري انجام شود و همچنين از تردد غير ضروري در شهر خود داري کنند و با استفاده از مواد يخ زدا درون مخازن مخصوصي که در تمام نقاط شهر جانمايي و نصب شده است، عوامل اجرايي سازمان را در خدمات رساني به خودشان ياري کنند.

پايان پيام

 

  •  
     
صفحه اصلي  |  سازمان مديريت پسماند  |  چارت سازمان و شرح وظايف کارکنان  |  پژوهش و کتب  |  کمپ حامي  |  گالري تصاوير  |  آموزش  |  ارتباط با ما  |