سه‌شنبه ۱۳۹۸/۰۷/۱۶

به مناسبت گرامیداشت هفته کودک کتابخانه‌های سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین رایگان ثبت‌نام می کنند

ثبت‌نام در تمام کتابخانه‌های سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین از 16 تا 18 مهرماه برای کودکان رایگان خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین؛ متقاضیان می‌توانند با در دست داشتن یک قطعه عکس به صورت رایگان کتابخانه‌های سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین ثبت‌نام کنند. اعضا پس از ثبت‌نام تا یک سال می‌توانند از تمام کتابخانه‌های سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین استفاده نمایند.

این گزارش می افزاید؛ برگزاری کارگاه فرزندپروری، بازدید کودکان کار از دهکده طبیعت و بازیگاه فدک توسط فرهنگسرا شهید رجایی، بازدید کودکان از مراکز تاریخی و دهکده طبیعت و اکران فیلم سینمایی برای کودکان کار و برگزاری کارگاه آموزشی هنر بازآفرینی از دیگر برنامه های سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین به مناسبت روز کودک می باشد.

این گزارش تصریح می کند؛ از دیگر برنامه های سازمان به مناسبت روز جهانی کودک می توان به اهدای هدیه آموزشی به کودکان کار، برگزاری مسابقات فرهنگی و آموزشی نقاشی، برگزاری ویژه برنامه روز کودک در مراکز آموزشی برای کودکان بی سرپرست، اجرای کارگاه های آموزشی با موضوع هنر بازیافت و برگزاری اردوهای علمی و تفریحی اشاره کرد.

بنابراین گزارش؛ همچنین به مناسبت روز جهانی کودک استفاده از مراکز کودک سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین یعنی خانه فرهنگ ستارگان، خانه فرهنگ بالن، خانه فرهنگ قصر کودک، خانه شادی، 16 مهرماه رایگان بود.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط