شنبه ۱۳۹۸/۰۶/۰۲

جهانگیری:

پل هوایی شهید لشگری آماده بهره برداری است

سعید جهانگیری، مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین گفت: پروژه احداث پل هوایی شهیدلشگری تکمیل شده و آماده بهره برداری است.

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل ونقل و ترافیک شهرداری قزوین؛ جهانگیری گفت: با توجه به نیازسنجی های صورت گرفته احداث پل هوایی عابرپیاده شهید لشگری در دستورکار سازمان قرار گرفت.

وی عنوان کرد: عملیات اجرایی پروژه براساس زمان بندی صورت گرفته انجام شد و با توجه به نصب عرشه و پوشش پل، این پروژه آماده بهره برداری است.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک با بیان این که اعتبار هزینه شده برای این پروژه 400 میلیون تومان است، گفت: پل هوایی نقش مهمی در کاهش آمار تصادفات دارد بنابراین همواره نیازسنجی های لازم برای احداث پل در نقاط مختلف شهر انجام می شود تا شهروندان عزیز بتوانند بدون نگرانی از عرض معابر تردد کنند.

وی خاطرنشان کرد: متأسفانه در برخی از موارد مشاهده می شود که شهروندان بدون توجه به وجود پل عابرپیاده و خط کشی گذر عرضی از عرض معابر تردد کرده و سلامتی خود را به خطر می اندازند، بنابراین از شهروندان عزیز تقاضا داریم هنگام تردد از عرض معابردقت داشته و از محل های امن تردد کنند.

پایان پیام.

 

تصاویر مرتبط