سه‌شنبه ۱۳۹۷/۱۲/۲۱

جشن بزرگ عمو نوروز در قزوین برگزار شد

جشن بزرگ عمو نوروز به منظور استقبال از سال جدید توسط سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین در سبزه میدان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین؛ محمد درافشانی، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین گفت: از برنامه های مهم کارگروه فرهنگی شهرداری قزوین به مناسبت نوروز، برپایی برنامه های فرهنگی، جنگ های شاد، مسابقه، اجرای برنامه توسط عمو نوروز و عروسک گردانی در این ایام است.

درافشانی  از برگزاری برنامه های مفرح فرهنگی در نواحی کم برخوردار و منفصل قزوین در ایام نوروز خبر داد و گفت: بهره مندی همه شهروندان در تمامی نقاط درون و برون شهری قزوین از جشنواره ها و برنامه های نوروزی در اولویت قرار دارد.

وی اظهار کرد: یکی از برنامه های در نظر گرفته شده این سازمان، آشنایی نونهالان با عمو نوروز و آداب و سنن نوروز است که برنامه های این موضوع در قالب جشن عمو نوروز به اجرا گذاشته شده است.

درافشانی افزود: دو جشن بزرگ عمو نوروز با هدف ایجاد نشاط اجتماعی در شهر قزوین برگزار می شود، اولین برنامه امروز سه شنبه 21 اسفند ماه و دومین برنامه 25 اسفند ماه سال جاری ساعت 10 صبح در سالن کوثر برگزار خواهد شد.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط