دوشنبه ۱۳۹۷/۱۲/۲۰

جهانگیری:

طرح عابریار در آستانه نوروز با حضور حاجی فیروز و کاراکترهای نمایشی اجرا می شود

سعید جهانگیری، مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین گفت: طرح عابر در آستانه فراررسیدن عید نوروز به شیوه ای نوین و با حضور کارکترهای نمایشی مانند حاجی فیروز و تن پوش در تقاطع های هسته مرکزی شهر اجرا می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین؛ جهانگیری گفت: اجرای طرح عابریار در سال های اخیر تأثیر زیادی در نهادینه کردن فرهنگ ترافیک در بین شهروندان به ویژه کودکان و نوجوانان داشته است.

وی عنوان کرد:  در مناسبت های خاص مانند ایام بازگشایی مدارس و در آستانه فرارسیدن عید نوروز سعی داریم با اجرای شیوه های نوین طرح عابریار مانند استفاده از تن پوش های عروسکی و حضور شخصیت های نمایشی مانند حاجی فیروز و مبارک قوانین ترافیکی را بهتر به کودکان و نوجوانان آموزش دهیم.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین تصریح کرد: در آستانه نوروز 98 نیز با توجه به برنامه ریزی های صرت گرفته، طرح عابریار با حضور شخصیت های نمایشی مانند مبارک و حاجی فیروز و سایر شخصیت های کارتونی مورد علاقه کودکان، در تقاطع های خیام، شهرداری، عدل و پیغمبریه اجرا می شود.

جهانگیری با بیان اینکه این طرح از امروز، 20 اسفندماه، آغاز شده و تا پایان این ماه ادامه دارد، خاطرنشان کرد: امید است با اجرای طرح عابریار به شیوه نوین در این برهه از زمان نیز بتوانیم قوانین ترافیکی، به ویژه نحوه تردد از عرض معابر در تقاطع ها، را به بهترین شکل ممکن به کودکان آموزش دهیم.

پایان پیام. 

تصاویر مرتبط