چهارشنبه ۱۳۹۷/۱۱/۱۰

داودی، رییس شورای اسلامی شهر قزوین:

بودجه فرهنگی، ورزشی شهرداری قزوین در سال آینده ۳۸ درصد افزایش دارد

داودی،رییس شورای اسلامی شهر قزوین از افزایش ۳۸ درصدی بودجه فرهنگی، ورزشی شهرداری قزوین در سال 98 خبر داد.

به گزارش سازمان فرهنگی، ورزشی و اجتماعی شهرداری قزوین؛ حکمت اله داودی در دومین آیین تجلیل از قهرمانان ورزشی ملی و فراملی، ضمن تسلیت فرارسیدن ایام فاطمیه و تبریک ایام دهه فجر، گفت: مجموعه مدیریت شهری سعی می‌کند تا در کنار وظایف ذاتی خود، به موضوعات اجتماعی، فرهنگی، هنری و ورزشی نیز بپردازد. در همین راستا در حوزه‌های فوق اگر ضرورتی حس شود ورود خواهیم کرد.

وی افزود: شورای پنجم در سال اول شروع به کار خود، بودجه حوزه فرهنگ و ورزش را ۱۴۰ درصد افزایش داد و در سال آتی نیز با افزایش ۳۸ درصدی، این بودجه را به ۴۰ میلیارد تومان رساند.

رییس شورای اسلامی شهر قزوین در ادامه به اقدامات شورای شهر و شهرداری در حوزه ورزش‌های همگانی پرداخت و گفت: ورزش‌های همگانی جزو اولویت‌های شورا و شهرداری است، زیرا کاهش آسیب‌های اجتماعی را با حضور ورزش امکانپذیر می‌دانیم و طی سال گذشته در ۴۰ پارک، فضای ورزش صبح‌گاهی و عصرگاهی ایجاد کردیم.

داودی اضافه کرد: در حوزه ورزش‌های قهرمانی نیز از رشته‌هایی که شانس بالایی برای کسب مقام برخوردار بودند، حمایت کرده و سعی خواهیم کرد تا از سایر رشته‌های نیز حمایت‌ کنیم.

در این مراسم با حضور آیت الله عابدینی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین،زرآبادی و محمدی نمایندگان استان قزوین و طاهرخانی نماینده مردم تاکستان در مجلس شورای اسلامی،شهردار قزوین،رئیس  و اعضای شورای اسلامی شهر قزوین و جمعی از مدیران استانی و شهری از  152 ورزشکار قهرمان مدال آور رقابت های بین المللی، آسيايي،جهانی و ملی تجليل شد.

پایان پیام.

 

تصاویر مرتبط