پنجشنبه ۱۳۹۷/۰۵/۱۸

درافشانی،رئیس سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین:

جشنواره بزرگ ورزش آپارتمانی در آپارتمان های شهر قزوین برگزار می شود

درافشانی،رئیس سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین گفت: جشنواره بزرگ ورزش آپارتمانی تا پایان سال در آپارتمان های شهر قزوین برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین؛ محمد درافشانی در حاشیه برگزاری اولین جشنواره بزرگ ورزش آپارتمانی که در برج های مسکونی جام جم واقع در ناحیه مینودر، برگزار شد، افزود:این جشنواره با عنوان «تفریح،ورزش،تندرستی همه جا برای همه شهروندان» و در راستای ایجاد نشاط اجتماعی و پویایی در میان شهروندان برگزار شد.

وی اظهار کرد:برگزاری استیج شاد همراه با اهدای جوایز، برگزاری مسابقات ورزشی خانواده نظیر دارت،آب بازی،پدران و پسران ،غرفه سنجش سلامت BMI از جمله برنامه هایی بود که در این جشنواره برگزار شد و با استقبال خوب شهروندان مواجه شد.

برگزاری جشنواره بزرگ ورزش آپارتمانی تا پایان سال در شهر قزوین

درافشانی افزود: پیشرفت سریع شهرها موجب شده است تا زندگی در خانه های كوچك آپارتمانی و مجتمع‌های مسكونی روندی رو به رشد داشته باشد که به دنبال زندگی آپارتمان نشینی کم تحرکی،رخوت و  سستی ترویج یافته و ساکنان آپارتمان ها به ویژه کودکان و نوجوانان به انجام بازی های کامپیوتری روی آورده اند که به طور قطع سلامت جسمی و بهداشت روانی انان را به خطر می اندازد.

این مسئول اضافه کرد: در همین راستا به منظور ایجاد پویایی،تحرک و شادابی در شهروندان به ویژه در میان ساکنان برج ها و آپارتمان ها سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی برگزاری جشنواره بزرگ ورزش آپارتمانی را در دستور کار خود قرار داده است و تا پایان سال جشنواره های متعددی در  برج ها و آپارتمان های شهر قزوین برگزار خواهد شد.

پایان پیام