چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۵/۱۷

درافشانی،رئیس سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین خبر داد؛

توسعه ورزش شطرنج در مناطق مختلف شهر قزوین

درافشانی،رئیس سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین از توسعه ورزش شطرنج در سطح مناطق مختلف شهر قزوین خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی،اجتماعی و ورزشی شهرداری قزوین؛ محمد درافشانی در مراسم اختتامیه هشتمین دوره مسابقات شطرنج کشوری جام شهید رجایی افزود:در راستای گسترش ورزش شطرنج بودجه خوبی نیز برای توسعه این ورزش و همچنین برگزاری مسابقات شطرنج به صورت منطقه ای و استانی در نظر گرفته شده است.

وی اظهار کرد: شطرنج از جمله ورزش هایی است که می تواند به شادابی و نشاط جامعه کمک کند چراکه در همه فضاها و در هر ساعت از شبانه روز می توان این ورزش را به ویژه در کانون گرم خانواده انجام داد.

این مسئول با بیان این مطلب که شورای شهر پنجم قزوین نگاه ویژه به ورزش به ویژه ورزش های همگانی دارد،گفت:سوق دادن شهروندان به سمت انجام ورزش هاي همگاني در بوستان های شهر قزوین از جمله اهداف مهم مدیریت شهری در حوزه توسعه ورزش است.

درافشانی در پایان افزود:برنامه هاي ورزشی خوبي به منظور ایجاد نشاط اجتماعی و پویایی در شهر تا پايان سال توسط مديريت شهري پيش بيني شده است که به طور قطع حضور پرشور شهروندان در این برنامه ها بر انگیزه مدیران جهت برگزاری هر چه بهتر،بیشتر و پربارتر برنامه های می افزاید.

گفتنی است؛ هشتمین دوره مسابقات شطرنج کشوری جام شهید رجایی از دهم تا شانزدهم مرداد ماه در 2 جدول ویژه ریتینگ داران بین المللی زیر 2هزار و100 کشور و ویژه رده‌های سنی زیر ۱۴ سال آزاد کشور برگزار شد.

پایان پیام

تصاویر مرتبط