چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۴/۲۰

شهرام فر، مدیر درآمد شهرداری قزوین:

خوش حسابان عوارض نوسازی و عمران شهری به صورت رایگان بیمه زلزله می‌شوند

شیوا شهرام فر، مدیر درآمد شهرداری قزوین از اختصاص بیمه زلزله به صورت رایگان به خوش حسابان عوارض نوسازی و عمران شهری خبر داد.

به گزارش اداره روابط عمومی و امور بین‌الملل شهرداری قزوین؛ شهرام‌فر با بیان اینکه همواره شهرداری قزوین برای خوش حسابان پرداخت عوارض، تسهیلات ویژه‌ای در نظر می‌گیرد، عنوان کرد: این بار تصمیم مدیریت شهری قزوین بر آن شد تا به خوش حسابان عوارض نوسازی و عمران شهری به صورت رایگان بیمه زلزله اختصاص دهد.

وی با اشاره به اینکه عوارض یکی از راه‌های ایجاد درآمدهای پایدار برای شهرداری‌هاست، اظهار کرد: این تصمیم به منظور ترغیب شهروندان به پرداخت عوارض و بهره‌مندی از آن برای عمران و آبادانی شهر اتخاذ شده است.

شهرام فر اضافه کرد: شهرداری یک نهاد اجتماعی است و تجربه مدیریت شهری طی سالیان گذشته بر این اصل تکیه دارد که می تواند با مشارکت شهروندانی شاداب و با نشاط در مسیر فرداهای روشن و عدالت محور حرکت کند.

این مسئول با قدردانی از مشارکت اجتماعی شهروندان در پرداخت به موقع عوارض نوسازی و عمران شهری اعلام کرد: شهروندان با پرداخت عوارض نوسازی تحت پوشش بیمه زلزله رایگان تا سقف 200 میلیون ریال بابت خسارات وارده به ساختمان و 100 میلیون ريال بابت خسارات وارده به اثاثیه قرار می گیرند.

وی گفت: شهروندان با پرداخت عوارض نوسازی 97 به مدت یک سال می توانند از خدمات بیمه زلزله استفاده کنند.

پایان پیام

تصاویر مرتبط