سه‌شنبه ۱۳۹۷/۰۳/۲۲

فدائی‌فر، مدیر منطقه سه شهرداري قزوين خبر داد؛

اختصاص 250میلیون تومان اعتبار برای اجرای عمليات عمراني مرمت و لکه‌گیری آسفالت در ناحيه اندیشه

کیومرث فدائی‌فر، مدیر منطقه سه شهرداري قزوين از اختصاص 250میلیون تومان اعتبار برای اجرای عمليات عمراني مرمت و لکه‌گیری آسفالت در ناحيه اندیشه واقع در منطقه سه شهرداري قزوين خبر داد.

به گزارش روابط عمومي منطقه سه شهرداري قزوين؛ کیومرث فدائی‌فر افزود: عمليات عمراني مرمت و لكه‌گيري آسفالت در ناحيه اندیشه با اعتبار 250 ميليون تومان از پروژه‌های سال جاری است که در برنامه کاری قرار دارد.

این مقام مسوول اضافه کرد: پروژه مرمت و لكه‌گيري آسفالت در ناحيه مينودر در قالب مرمت و لکه‌گیری آسفالت، مرمت جداول فرسوده و اصلاح دریچه و پل فلزی و همه موارد درخواستی مردمی و سامانه 137 است.

مدیر منطقه سه شهرداری قزوین با بيان اينكه پيام‌هاي كه از طريق سامانه 137 در اين خصوص ارسال مي‌شود ظرف 48 ساعت اقدامات عمراني انجام مي‌شود، گفت: مشكلاتي كه كارشناسان در سطح شهر بررسي كنند، بر اساس آن اقدامات مرمت و لكه‌گيري آسفالت صورت مي‌گيرد.

وي با بيان اينكه اگر آسفالتي نشست كند و يا آسفالتي به دليل حفاري از بين برود آن مكان مرمت و لكه‌گيري آسفالت مي‌شود، افزود: افزايش رفاه حال شهروندان و پاسخ به درخواست‌هاي آنان از دلايل اجراي اين پروژه است.

پايان پيام

تصاویر مرتبط