چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۲/۲۶

حضور آتش‌نشانان شهرداري قزوين در هشت عمليات در 48 ساعت گذشته

قدير موسي خاني، معاون عمليات سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري قزوين گفت: کارکنان سازمان آتش نشاني قزوين در 48 ساعت گذشته در 8 مورد عمليات مختلف امداد و نجات و اطفاي حريق حضور داشتند.

به گزارش روابط عمومي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري قزوين؛ موسي خاني افزود: در پي اطلاع رساني و تماسهاي مردمي با سامانه 125 آتش نشاني قزوين در تاريخ دوشنبه 24 و سه شنبه 25 ارديبهشت ماه سال 1397، تعداد 8 مورد عمليات اطفاء حريق و امداد و نجات به مرکز فرماندهي عمليات 125 آتش نشاني قزوين خبر داده شد.

وي بيان کرد: عمليات‌هاي انجام شده در اين مدت مربوط به محبوس شدن در منزل مسکوني يک مورد، مشاهده و گير کردن حيوانات 3 مورد، محبوس شدن در آسانسور يک مورد، حريق پيک نيک در مغازه يک مورد و ساير حوادث به تعداد 2 مورد بوده که آتش نشانان با حضور به موقع در محل اقدامات لازم و عمليات امداد براي هر يک از حوادث را انجام دادند.

موسي خاني در خاتمه با اعلام اينکه خوشبختانه هيچ کدام از اين حوادث آسيب ديدگي و خسارت جاني نداشتند، عنوان کرد: آتش نشانان پس از رفع خطر و اطمينان کامل از ايمن سازي محل حادثه نسبت به تهيه گزارش از عمليات‌هاي اعزامي اقدام و به مأموريت خود پايان دادند.

پايان پيام

تصاویر مرتبط