دوشنبه ۱۳۹۷/۰۲/۲۴

برگزاري صبحگاه مشترک در سازمان آتش نشاني شهرداري قزوين

مراسم صبحگاه مشترک سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري قزوين در ايستگاه شماره چهار مينودر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري قزوين؛ مراسم صبحگاه مشترک سازمان آتش نشاني شهرداري قزوين صبح امروز دوشنبه 24 ارديبهشت ماه سال جاري با حضور  مديرعامل و کارکنان عملياتي و ستادي اين سازمان در ايستگاه آتش نشاني شماره 4 مينودر قزوين برگزار شد.

ابوالفضل ذوالقدر، مديرعامل سازمان آتش نشاني و خدمات ايمني شهرداري قزوين در اين مراسم با اشاره به وقوع 2هزار و 856 عمليات‌ مختلف امداد و نجات و اطفاء حريق در طول سال 1396 و کاهش 6 درصدي مجموع آمار حريق و حوادث نسبت به سال قبل افزود: دستيابي به اين مهم ناشي از موثر بودن فعاليت ها و اقدامات  واحد هاي پيشگيري از حريق ، آموزش و داوطلبان سازمان آتش نشاني شهرداري قزوين است.

ذوالقدر در ادامه با تقدير و تشکر از زحمات همه آتش نشانان شهر قزوين براي حضور در عمليات‌هاي مختلف امداد و نجات و اطفاء حريق افزود: سازمان آتش نشاني شهرداري قزوين جزو يکي از موفق ترين سازمان هاي کشور بوده و شما آتش نشانان با توان علمي و جسماني و روحيه پهلواني خود نشان داده ايد که شهر قزوين جايگاه ويژه اي در کشور دارد.

ذوالقدر در خاتمه اين مراسم از 30 سال تلاش و کوشش صادقانه آقايان هاشم صفري و ابراهيم رشوند که در آستانه نائل آمدن به افتخار بازنشستگي هستند تقدير و تشکر کرد.

پايان پيام

تصاویر مرتبط