English (United States) Persian (Iran)
امروز: شنبه، 05 اسفند 1396 
English (United States) Persian (Iran)
پروژه ها

چاپ

امكان پرداخت الكترونيكي قبوض شهرداري قزوين فراهم مي‌شود

پرداخت آنلاين قبوض شهرداري

دستگاه كارتخوان رايانه‌اي( Pc Pose) در واحدهاي درآمد شهرداري مركز، مناطق سه گانه شهرداري و سازمان پسماندشهرداري قزوين فعال مي‌شود.

دستگاه كارتخوان رايانه‌اي (Pc Pose) در واحدهاي درآمد شهرداري مركز، مناطق سه گانه شهرداري و سازمان پسماندشهرداري قزوين فعال مي‌شود.
طبق تفاهم نامه سازمان آمار و فناوري اطلاعات شهرداري قزوين و بانك شهر، كليه قسمت هاي درآمدي مجموعه شهرداري همچون نوسازي، صنفي، پسماند و درآمد به دستگاه كارتخوان رايانه اي مجهز شده و از اين پس كليه پرداخت هاي داخل مجموعه شهرداري از طريق اين دستگاه صورت مي گيرد.
 شهروندان مي‌توانند با مراجعه به شهرداري و پس از محاسبه و صدور فيش خود توسط قسمت درآمدي مرتبط، در همان محل نسبت به پرداخت فيش خود اقدام کرده و ديگر نيازي به مراجعه به بانك و انتظار در صف هاي طولاني براي پرداخت قبوض شهرداري ندارند.
 همچنين كاركنان شهرداري قزوين نيز بدون نياز به انتظار جواب استعلام مي‌توانند نسبت به ادامه روند اداري شهروندان اقدام کنند و اين اقدام در جهت تأمين رفاه و رضايت شهروندان، صرفه جويي در زمان و تسريع و تسهيل در انجام امور شهرداري صورت گرفته است.
با استفاده از اين روش در پرداخت قبوض شهرداري، از اشتباهات مربوط به پرداخت توسط مراجعان جلوگيري شده و دخالت اپراتور و كاربر از بين مي رود.
 دستگاه كارتخوان رايانه اي با كليه برنامه ها و نرم افزار هاي شهرداري منطبق است و مجموعه شهرداري در مجموع به 15 دستگاه مجهز مي شود.
پرداخت آنلاين قبوض شهرداري
اين م اين امكان براي مراجعان مجازي و به منظور پاسخ گويي به درخواست ها و تأمين رضايت آنها راه اندازي شده است.
 شهروندان همچنين مي توانند با مراجعه به پرتال شهرداري و ثبت درخواست خود، فيش پرداختي خود را به صورت آنلاين دريافت كرده و با كليك بر روي گزينه پرداخت فيش و اتصال به درگاه الكترونيكي بانك شهر، نسبت به پرداخت آن اقدام کنند.
وي ادامه داد: پس از پرداخت فيش، كليه مراحل به صورت الكترونيكي انجام و شهروندان در پايان مي توانند پاسخ استعلام خود را به صورت آنلاين دريافت كنند.
 راه اندازي اين امكانات قدم بزرگي در راستاي رسيدن به اهداف سازمان آمار و فناوري اطلاعات شهرداري قزوين كه انجام الكترونيكي امور شهرداري، كاهش تردد ارباب رجوع و تأمين رضايت آنها است، محسوب مي شود.

 

 

 

  •  
     
صفحه اصلي  |  معرفي سازمان  |  معرفي واحدها  |  گالري تصاوير  |  تماس با ما  |