چهارشنبه ۱۳۹۸/۰۶/۲۰

جهانگیری:

استفاده از خدمات پارکینگ های حاشیه ای با روش های سه گانه شارژ پلاک خودرو امکان پذیر است

سعید جهانگیری، مدیرعامل سازمان حمل و نقل وترافیک شهرداری قزوین گفت: به منظور رفاه حال شهروندان شارژ پلاک خودروها با استفاده از روش های سه گانه از جمله مراجعه حضوری به پارکبان و سایت الیت میسر است.

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل ترافیک شهرداری قزوین؛ جهانگیری گفت: یکی از خدماتی که توسط سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری قزوین ارائه می شود، خدمات پارکینگ های حاشیه ای است.

وی افزود: در این بین نحوه ارائه خدمات به صورت عادلانه و در دسترس تمام شهروندان یکی از نکات قابل توجه است که نباید مغفول واقع شود.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری عنوان کرد: براین اساس، این سازمان اقدام به اجرای طرح کارت پارک مکانیزه برای پارکینگ های حاشیه ای کرده تا شهروندان بتوانند از فضاهای پارک حاشیه معابر به نحو مطلوب بهره برداری کنند.

جهانگیری با اشاره به نحوه پرداخت تعرفه پارک حاشیه ای تصریح کرد: پرداخت تعرفه استفاده از خدمات پارکینگ های حاشیه ای از طریق شارژ پلاک خودروها میسر شده بنابراین شهروندان برای شارژ پلاک خودرو خود می توانند از روش های سه گانه تعیین شده توسط سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری اقدام کنند.

وی خاطرنشان کرد: مراجعه حضوری به پارکبان و سایت شرکت الیت از جمله روش های شارژ پلاک خودرو است که در حال حاضر مورد استفاده شهروندان قرار می گیرد.

مدیرعامل سازمان جمل نقل و ترافیک شهرداری قزوین گفت: سومین روش نیز استفاده از نرم افزار آپ است که به زودی در دسترس شهروندان قرار می گیرد.

جهانگیری تاکید کرد: هدف از بکارگیری این روش ها در شارژ پلاک خودروها استفاده از تکنولوژی روز دنیا برای ایجاد تسهیل در ارائه خدمات به شهروندان است.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری یادآور شد: امید است بتوانیم در این مسیر موفق عمل کرده و رضایت حداکثری شهروندان را فراهم کنیم.

پایان پیام.

تصاویر مرتبط